В ногу з часом.

 В актовій залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар працівників району «Бібліотека – як простір для розвитку самоосвіти дитини». Про те, як виховувати любов до читання у дітей та про планування роботи з дітьми у 2019 році доповідала заступник директора по роботі з дітьми Лілія Колесник. Інноваційним методам і формам організації змістовного дозвілля навчала присутніх провідний бібліотекар районної дитячої бібліотеки Олена Козаченко. Про творчі акції як основу позитивного іміджу бібліотеки інформувала бібліотекар Наталія Колос. 
Завідувач інформаційно-методичним відділом Алла Ваврик надала консультацію по темі: «Публічна бібліотека як осередок сімейного читання». Ділились досвідом про організацію дозвілля дітей в умовах сільської місцевості завідувачі бібліотеками-філіями сіл Перемиль (Оксана Маслійчук), Підбереззя (Світлана Базюк), м. Берестечко (Раїса Голуб). 

Родзинкою семінару став показовий загальносистемний захід «Тепло татусевих долонь», на котрий були запрошені учні 4-Г класу НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія та їх татусі, які брали активну участь у конкурсах.

Підготувала свято бібліотекар РДБ Оксана Конопацька. Підбила підсумки директор ЦБС Ольга Єлісєєва.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Книгоманія 2017